فیلم آقای سانسور
فیلم دیدن این فیلم جرم است

سریال دراکولا

سریال گیسو

سریال ملکه گدایان

می خواهم زنده بمانم

سریال خوب بد جلف

کدام فیلمها در بیست‌وهفتمین جلسه پاتوق فیلم کوتاه

تاریخ : 1396.03.08
نویسنده : Cinema Doost
نظرات : 0

سینما دوست : در بیست‌وهفتمین جلسه پاتوق فیلم کوتاه، فیلم‌های «من قدیمی هستم»، «سایه‌ها هر کجا بخواهند می‌روند»، «طناب»، «پانسمان» و «افسانه گورکن» از کشور انگلستان به نمایش در می آیند.

 

فیلم کوتاه

 

فیلم کوتاه «من قدیمی هستم» به کارگردانی عادل تبریزی و ایران انتظام، داستان معلمی روستایی است که جهت تدریس به هنرستانی در روستای دیگر می‌رود. مدیر مدرسه از او می‌خواهد که ریاضی هم در کنار ادبیات تدریس کند.

مستند تجربی «سایه‌ها هر کجا بخواهند می‌روند» اثر میلاد و سجاد ستوده، درباره سایه‌هایی‌ است که در سطح شهر می‌بینیم. تلاش برای دیدن اجزا و عناصری در زندگی که تاکنون به آن ها توجه نکرده‌ایم.

در فیلم کوتاه «طناب» ساخته آذر منصوری، همه مردم شهر دچار مشکلی هستند که از صبح که از خواب بر می‌خیزند تا شب با آنان همراه هستند؛ مرگ چون طنابی بالای سر آن‌ها تکان‌تکان خورده و به گردنشان نزدیک می‌شودد! مردم برای فرار از این مشکل ...

«پانسمان» به کارگردانی امید عبداللهی داستان مردی را به تصویر می‌کشد که پس از خریداری قطعه‌های آینه به خانه‌اش می‌رود؛ خانه آرام است ولی آینه شکسته در قاب خبر از وقوع اتفاق‌هایی در گذشته می‌دهد.

«افسانه گورکن» اثر مین یانگ اوه، روایت یک گورکن است که در جایی به‌دور از آدم‌ها و نزدیک به مرگ، روزگار می‌گذراند.

پاتوق فیلم کوتاه- سینما آینده، محفلی برای علاقه‌مندان فیلم کوتاه است که هر دوشنبه در سالن شماره ۳ پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود. ساعت برگزاری این رویداد هنری در روزهای ۸، ۲۲ و ۲۹ خردادماه همزمان با ماه مبارک رمضان، ۱۹ تا ۲۱ خواهد بود.

 

 

 

 

 

مهر

دسته بندی :  فیلم کوتاه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

برنامه همرفیق

سریال وسوسه

بالا