سریال بازی مرکب

تغییر شخصیت الناز شاکر دوست در بازیهای اخیرش

1403.02.19
Cinema Doost
0

فیلم نایس :الناز شاکر دوست ، هنرپیشه و سوپر استاز زن سینمای ایران ، روند بازی در فیلمهایش را تغییر داده است و سبک بازیگری او دگرگون شده .الناز شاکردوست در یک دگردیسیِ خودخواسته، مسیر حرفه ای اش را از فیلمهای بدنه و گیشه ای به سمت فیلمهای جدی و متفاوت تغییر داده است. البته او یک بار قبلا سعی در تغییر این مسیر داشت اما موفق نشد. او در دهه هشتاد زمانی که به ستاره اول سینمای بدنه تبدیل شده بود در یکی دو فیلم متفاوت مثل «باد در علفزار می پیچد» و «چه کسی امیر را کشت» بازی کرد اما آن مسیر را ادامه نداد.

 

فیلمی با بازی الناز شاکر دوست در جدولانه

 

او که در دو سه سال اخیر، خانه نشینی را به پرکاری ترجیح داده (البته مدتی هم برای ادامه تحصیل به انگلیس مهاجرت کرد) سال گذشته انیمیشن «مبارک» را روی پرده داشت و این روزها نیز با نقشی متفاوت در «خفه گی» به سینماها آمده. نقشی که با آن تمام تصویرهای قبلی که تماشاگر از شاکردوست در ذهن داشت را شکسته است. او اخیرا بازی در «سراسر شب» ساخته فرزاد موتمن را هم به پایان رسانده. فیلمی که هم خودش را سر ذوق آورده و هم موتمن را به تعریف و تمجید از بازیِ خانم سوپر استار واداشته است.

و بالاخره خبری که نشان می دهد این دگردیسی، قرار است واقعی و ادامه دار باشد، خبر حضور شاکردوست روی صحنه تئاتر است که از چند روز دیگر با «گم و گور» رقم خواهد خورد. بدون شک حضور در صحنه تئاتر یک آزمون بزرگ برای هر بازیگری است. اگر شاکردوست بتواند از این آزمون موفق بیرون بیاید قطعا ادامه مسیر و حتی گرفتن سیمرغ بهترین بازیگر، دشوار نخواهد بود!

 

مشاغل برتر محلات : قالیشویی محدوده زرگنده

 


فیلم و سریال تصادفی


نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا