تبلیغ شما اینجا نیست!
» » شمارش معکوس برای نمایش ژنرالهای سیزده ساله
دانلود رایگان سریال هیولا

دانلود رایگان سریال مسابقه رالی ایرانی 2

دانلود رایگان سریال احضار

دانلود رایگان سریال نهنگ آبی

شمارش معکوس برای نمایش ژنرالهای سیزده ساله

تاریخ : 1396.02.19
نویسنده : modiriat
نظرات : 0
بازدیدها : 560

سینما دوست : فیلمبرداری فیلم مستند «ژنرال های ۱۳ ساله» در چند مرحله، از اوایل تابستان ۹۵ در استان‌های خوزستان، لرستان، اصفهان، کرمان، یزد و البرز آغاز شد و در اواخر سال، در شهرک دفاع مقدس به پایان رسید و روی میز تدوین محمد جعفری رفت. مستند «ژنرال‌های ۱۳ ساله» هم اینک در مرحله راف کات قرار دارد و بزودی آماده نمایش خواهد شد.

 

ژنرالهای سیزده ساله

مستند «ژنرال‌های ۱۳ ساله» نگاهی دارد به نوجوانان رزمنده‌ دیروز که گروهی از آنان با حضور در جبهه‌ها شهید شدند و عده‌ای دیگر که این روزها در میانسالی، روزگار می‌گذرانند.

عوامل تولید این فیلم مستند ۸۰ دقیقه‌ای عبارتند از طرح، پژوهش و تدوین: محمد جعفری، کارگردانی: محمد جعفری و آذر مهرابی، تصویربردار: هادی امامی، صدابردار و مدیریت تولید: سلیم قاسمی، صداگذار: حمید قهرمانی، تهیه‌کننده: محمد جعفری، تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

محمد جعفری از منتقدان و فیلمسازان باسابقه‌ سینمای مستند ایران است که از هفته گذشته، فیلم مستند «کارنامه بنیاد کندی» را بر پرده‌ سینماهای گروه هنر و تجربه دارد. این فیلم درباره‌ یک آموزگار است که پس از ۴۰ سال برای پیدا کردن شاگردان خود دست به سفر می‌زند.

کلید واژه ها :
فیلم دفاع مقدس
دسته بندی :  فیلم مستند

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا