تبلیغ شما اینجا نیست!
» » گلایه های خمسه از عدالت سینما
دانلود رایگان سریال هیولا

دانلود رایگان سریال مسابقه رالی ایرانی 2

دانلود رایگان سریال احضار

دانلود رایگان سریال نهنگ آبی

گلایه های خمسه از عدالت سینما

تاریخ : 1396.03.21
نویسنده : modiriat
نظرات : 0
بازدیدها : 574
سینما دوست : دوست دارم «عدالت» در بازیگری، سینمای ایران و دیگر بخش‌های جامعه حاکم شود. عدالت مهم‌ترین واژه‌ای است که ما برای آن انقلاب و برای تحقق آن تلاش کرده‌‌ایم؛ عدالت یعنی انسانیت، عدالت یعنی همه چیز.

خمسه

 

عدالت معنی دارد و به این مفهوم است که ما همه شهروندان یک کشور هستیم. شما در این کشور می‌بینید یک ماشین از کنارتان رد می‌شود که یک میلیارد و 400میلیون تومان قیمت دارد. بعد ماشین دیگری را می‌بینید که آینه‌اش افتاده، زنگ زده و قشنگ معلوم است راننده از پنج سال پیش تا الان 30 هزار تومان نداشته که آینه ماشینش را درست کند. طرف اتفاقا کارمند شریفی هم است و بعدازظهرها در آژانس کار می‌کند. اینها چیزهایی است که می‌بینم.

متاسفانه چنین شرایطی با عدالت مورد نظر ما فاصله دارد. همین شرایط و همین بی‌عدالتی در سینما هم دیده می‌شود. مثلا ما در انجمن بازیگران 500 بازیگر داریم، اما فقط پنج نفر از آنها کار می‌کنند. در خانه سینما 4000 عضو داریم، اما 14 عضو آن مدام کار می‌کنند. درعوض مدت‌ها خبری از آن همه عضو دیگر نیست. آن‌وقت شما احساس می‌کنید این عدالت در سینما، تئاتر و تلویزیون تحقق پیدا نکرده است. این آرزوی من است که یک روز همه آدم‌ها این ام کان مساوی را برای عرضه استعداد و خلاقیتشان داشته باشند.

 

 

 

 

جام جم

کلید واژه ها :
بازیگران پیشکسوت
دسته بندی :  بازیگران ایرانی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا