سریال بازی مرکب
  • قسمت بيست و پنجم  خسوف
  • دانلود سريال سودا قسمت ششم 6
  • دانلود سريال نوبت لیلی قسمت سوم 3
  • دانلود سريال جيران قسمت سيزدهم 13

فیلم انیمیشن بنیامین

1399.03.21
Cinema Doost
0

سینما دوست : بنیامین انیمیشنی به کارگردانی محسن عنایتی و تهیه‌کنندگی مصطفی حسن آبادی محصول سال ۱۳۹۷ است.

دانلود رایگان بنیامین

 

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
 
سینما دوست : خرابکاری‌ آشر، دوست بامزه اما دست و پا چلفتی بنیامین باعث اسارت مادر بنیامین توسط سربازان پادشاه می‌شود. بنیامین تصمیم می‌گیرد برای نجات مادرش به سفری پرخطر برود و این سرآغازی است برای ماجراهای پرفراز و نشیب بنیامین و آشر...

 

سرپرست گویندگان : امیرهوشنگ زند

 

صدا پیشگان : چنگیز جلیلوند ، ناصر طهماسب ، اکبر منانی ، سعید مظفری ، مریم شیرزاد ، تینا هاشمی ، آرزو آفری ، مهبد قناعت‌ پیشه ، کوروش زارع‌ پناه ، مهرداد معمارزاده

 

بیوگرافی کوتاه از صداپیشگان انیمیشن بنیامین
چنگیز جلیلوند متولد 1315شیراز. بازی در تئاتر از سال 1336. بازی در سه فیلم در سال های 1338، 1339 و 1346. کار دوبله از سال 1338 تا سال 1357. مدیر دوبلاژ از سال 1341. مقیم آمریکا. گوینده بسیاری از نقش های اول جوان، مارلون براندو، پل نیومن، فردین، منوچهر وثوق، برت لنکستر، پیتر اوتول، دین مارتین، یول، برینر.
اکبر منانی هرندی متولد 14 تیر 1318 در اصفهان، دوبلور، مدیر دوبلاژ و گوینده ایرانی است. او کار حرفه‌ای دوبله را از سال 1340، گویندگی در رادیو را از سال 1342 و مدیریت دوبلاژ را از سال 1343 خورشیدی آغاز کرد. اکبر منانی نخستین منبع مدون تاریخ دوبله ایران را با نام «سرگذشت دوبلهٔ ایران و صداهای ماندگارش» نوشته‌است. این اثر که نگارش آن 17 سال به طول انجامید به چگونگی، چرایی و زمان ورود دوبله به ایران می‌پردازد.
ناصر طهماسب متولد سال 1318 در تهران. کار دوبله از اوایل دهه 1340. همچنین مدیریت دوبلاژ از اواخر دهه 1340. از گویندگان نقش های اول و ماهر در تیپ سازی و تقلید لهجه های مختلف. آنتونی پرکینز، دیوید جانسن، هرولد لوید. علی نصیریان و اسماعیل محمدی (هزاردستان)،‌ سرهنگ کسلر (ارتش سری).
سعید مظفری درباره منسعید مظفری در سال 1321 در شاهرود به دنیا آمد. وی تحصیلات ناتمامش را در رشته زبان ایتالیایی به اتمام رساند و کار دوبله را از حدود سال 1353 با «معجزه سیب»، همکاری «فرانک کاپرا» آغاز کرد.
مریم شیرزاد متولد سال 1338 در تهران، صداپیشه، گوینده و دوبلور ایرانی است. او از سن 12 سالگی، فعالیت خود را با گویندگی برای برنامه کودک رادیو آغاز کرد و اولین دوبله سینمایی خود را در فیلم سینمایی سعید مظفری انجام داد. همسر وی فریدون مطیر است. از کارهای او می توان به اوشین در سریال محبوب «سال‌های دور از خانه»، مسافر کوچولو در کارتون «مسافر کوچولو»، سرندیپیتی در کارتون «جزیره ناشناخته»، سارا استنلی در سریال «قصه‌های جزیره» و آن شرلی در سریال «رویای سبز» اشاره کرد.
انیمیشن سینمایی بنیامین از سوی موسسه ندای موعود مجری طرح این اثر، در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ در مرکز همایشهای بین المللی رایزن با همکاری مسئولین دبیرستان صالح و دبیرستان احسان و با حضور چهره ها و شخصیت های فرهنگی و هنری ایران به صورت ویژه اکران شد.

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

  • قسمت چهاردهم جزيره
  • دانلود سريال حرفه ای قسمت شانزدهم 16
  • دانلود سريال ميدان سرخ  قسمت پانزدهم 15
  • دانلود سريال نارگیل قسمت پانزدهم 15
بالا