سریال بازی مرکب

بیو گرافی عایشه گل جوشکن

1403.02.19
Cinema Doost
0

فیلم نایس عایشه گل جوشکن یکی دیگر از هنرمندان فعال در عرصه بازیگری است که عایشه گل جوشکن با هنرمندی و نقش آفرینی در فیلم و سریال های گوناگون ، توانسته در زمره بازیگران برجسته قرار گیرد . عایشه گل جوشکن همچنین در عرصه تئاتر و سینما و تلویزیون و اخیرا در عرصه نمایش خانگی فعالیت های چشمگیری داشته و میتوان گفت عایشه گل جوشکن با نقش آفرینی های بیاد ماندنی و گیرای خود ، یکی از عناصر موفقیت و پربیننده بودن سریال های نمایش خانگی است .

عایشه گل جوشکن و شرح مختصری از زندگی و بیوگرافی عایشه گل جوشکن همراه با تصاویر عایشه گل جوشکن و آثار منخب و برگزیده عایشه گل جوشکن را در عرصه تئاتر ، فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی و همچنین مجموعه های نمایش خانگی را در ادامه این مطلب میتوانید مطالعه نمایید . با بخش بیوگرافی عایشه گل جوشکن فیلم نایس همراه شوید .

 

 

 

عایشه جوشکون خواننده و بازیگر

 

عایشه گل جوشکن بازیگر و خواننده

 

زندگینامه بازیگر برجسته عایشه گل جوشکن :

عایشه گل جوشکن متولد ۱۷ ژوئن ۱۹۸۵ در ترکیه و فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت می باشد .
عایشه گل جوشکن در مقطع دبیرستان به کلاس های گیتار و پیانو رفت و عضوی از یک گروه موسیقی شد و اجراهای مختلف را تجربه کرد .
پدر عایشه گل جوشکن روزنامه نگار و نوازنده سازهای بادی و مادرش سهیلا معلم نقاشی است . عایشه گل جوشکن می تواند به زبان های فارسی ، اسپانیایی و یونانی بخواند .
عایشه گل جوشکن با رضا اورمان کارآفرین فعال در عرصه اخذ ویزا و خرید ملک و سرمایه گذاری ایرانیان در ترکیه ازدواج کرده و یک فرزند دارد .
عایشه گل جوشکن می گوید : همه بازیگران ایرانی را نمی شناسم اما دوست دارم در کارهای بعدی با رضا گلزار ، شهاب حسینی و مهران مدیری کار کنم .


شرح کلی حرفه بازیگری عایشه گل جوشکن :

عایشه گل جوشکن فعالیت خود را با آواز و نوازندگی شروع کرد و اولین بار با یک فیلم ایرانی مطرب به عرصه بازیگری وارد .

 

عایشه جوشکون به همراه بازیگران معروف ایرانی

 

عایشه گل جوشکن به همراه بازیگران ایرانی


نقش های برجسته عایشه گل جوشکن :

عایشه گل جوشکن در فیلم مطرب همبازی بازیگرانی چون پرویز پرستویی و الناز شاکردوست در نقش نازان شد و شهرت زیادی بدست آورد و با فروش ۳۹ میلیارد تومان در گیشه به عنوان پر فروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شناخته شد .

 

 

 


فیلم و سریال تصادفی


نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا